شنبه 2 بهمن 1395
   
 
Skip Navigation Links
فرم عضويت در باشگاه پژوهشگران جوان

متقاضي محترم، با سلام و احترام,
چنانچه واجد شرايط عضويت مي باشيد، نسبت به تکميل فرم زير اقدام نماييد. بديهي است تقاضاي شما مورد بررسي قرار گرفته و نتيجه به آدرس پست الکترونيکي شما ارسال خواهد شد. جهت تکميل فرم زير لازم است تمامي مواردي را كه با علامت * مشخص شده است به دقت تكميل نماييد. داشتن پست الكترونيك معتبر، الزامي مي‌باشد. پس از تكميل فرم و كليك بر روي كليد "تاييد" اطلاعات شما در سيستم ثبت مي‌گردد. در صورتيکه جنابعالي واجد شرايط عضويت باشيد، براي شما شماره عضويت صادر و به پست الكترونيكي خودتان ارسال مي‌گردد.

توجه:
لطفا در صورت عدم مشاهده‌ی ایمیل در پوشه inbox قبل از تماس با مسئول باشگاه پژوهشگران، پوشه‌ی spam ایمیل خود را نیز ملاحظه فرمایید (خصوصا دارندگان ایمیل Yahoo و GMail). در صورتی که ایمیل ارسالی از طرف سایت داخل پوشه‌ی spam قرار گرفته باشد، بعد از کلیک روی عنوان ایمیل و مشاهده‌ی متن آن، کلید Not Spam را که معمولاً در بالا و پایین متن ایمیل قرار دارد کلیک نمایید. به این ترتیب ایمیل‌های بعدی ارسال شده از طرف سایت به پوشه‌ی Inbox وارد می‌شوند. 

لطفا" پس از تكميل كامل فرم براي نهايي شدن عضويت و دريافت كارت عضويت  با در دست داشتن اصل مدارك خود به باشگاه واحد درخواستي كه در فرم ثبت نام تكميل نموده ايد مراجعه نماييد

آدرس و تلفن باشگاه هاي واحدها 

 

مشخصات فردي:
نام:   * نام خانوادگي:   *
نام (به انگليسي):   * نام خانوادگي (به انگليسي):   *
نام پدر:   * محل تولد:   *
جنسيت: 
*
تاريخ تولد:  // *     
وضعيت تأهل: 
*
شماره شناسنامه:   *
دين:  كد ملي (بدون فاصله):   
نشاني و آدرس تماس:
پست الكترونيكي:    تلفن تماس:   *
استان:   * تلفن همراه: 
شهرستان:    * كد پستي (10 رقمي):   
آدرس پستي: 
اطلاعات تكميلي:
مقطع تحصيلي:    *
محل تحصيل:   *
واحدي كه در آن ثبت‌نام مي‌كنيد:    *
گروه آموزشي:   *
رشته تحصيلي: *
معدل:   * 
فايل عكس پرسنلي:   *
توجه: فايل عكس مي‌بايست در قالب JPG و حداكثر در اندازه 450 در 600 پيكسل باشد. همچنين حجم فايل عكس نبايد از 200KB تجاوز نمايد.
 
تعداد افراد آن لاين: 76   تعداد بازديدكنندگان سايت: 10689064