شنبه 5 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
ارتقای مرتبه علمی عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به دانشیاری به عنوان جوان‌ترین بانوی عضو هیات علمی دانشیار کشور

رتبه علمی عضو هیات علمی گروه آموزشی حشره‌شناسی واحد تاکستان با صدور حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر هاجر پاکیاری عضو استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، با ارتقای درجه علمی از استادیاری به دانشیاری به عنوان نخسین بانوی دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شناخته شده و جوان‌ترین بانوی دانشیار در کشور معرفی شد.

در حکم دکتر حمید میرزاده خطاب به دکتر پاکیاری آمده است: «با توجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحدتاکستان درباره ارتقای مرتبه سرکار عالی به دانشیاری، موضوع در نودویکمین نشست هیات ممیزه دانشگاه مطرح و مورد موافقت قرار گرفت. ضمن تبریک به موجب این حکم به مرتبه دانشیاری گروه آموزشی مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا می‌یابید. امید است در مرتبه جدید نیز با تاییدات خداوند تبارک و تعالی منشاء خدمات خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام‌های موثری بردارید.»

این عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان دارای مدرک دکتری تخصصی حشره‌شناسی است.

در کارنامه علمی و پژوهشی پاکیاری بیش از ۲۷ مقاله ISI، ارائه بیش از ٣٠ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی خارجی و داخلی، انجام هفت طرح پژوهشی، عضو استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان، همکاری با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های بر‌تر دنیا و نوشتن بیش از 10 مقاله به ثبت رسیده است.

لینک خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/172450
تاريخ درج خبر:  19/10/1395
تعداد افراد آن لاين: 223   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12850978