دوشنبه 1 مرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
در واحد فیروزکوه صورت گرفت پایان نشست فرهنگی اعضای فعال باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش خواهران
اختتامیه اردو

اردو و نشست فرهنگی مدیران و اعضای فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سراسر کشور در بخش خواهران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار آنا، مراسم اختتامیه دومین مرحله از اردو و نشست فرهنگی مدیران و اعضای فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور (ویژه خواهران) عصر امروز با حضور دکتر حسن غفوری فرد رئیس هیات نظارت و بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دکتر علی اصغر رستمی رئیس واحد فیروزکوه و جمعی از اعضا و مدیران باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دختر سراسر کشور در واحد فیروزکوه برگزار شد.

زارع در این مراسم گفت: در آینده‌ای نزدیک به میزبانی یکی دیگر از واحد‌های دانشگاهی اینگونه نشست ها را ادامه خواهیم داد.

وی تاکید کرد:‌با تفکر و تبادل نظر می‌توان راه‌های کارآمدتر کردن باشگاه را بررسی و با هم افزایی و سینرژی به دست آمده این کانون تحول علمی، فرهنگی را به یک قطب اندیشه در کشور تبدیل کرد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با تشکر از همه اندیشمندان و متفکرین حاضر در این نشست گفت: این محققان جوان هستند که می‌توانند آینده کشور را بیمه کنند. اگر دانشگاه آزاد اسلامی بر روی جوانان فرهیخته و نخبه سرمایه گذاری کند حتما شاهد یک جهش علمی، اقتصادی و فرهنگی در کشور خواهیم بود.

زارع از دکتر غفوری فرد به دلیل حضور و حمایت از باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تشکر کرد و ادامه داد: این چهره علمی و توانمند سالیان سال به کشور و دانشگاه در همه عرصه‌ها از دولت تا مجلس و شورای انقلاب فرهنگی کمک و خدمت و الان نیز خود را وقف اندیشمندان جوان و فرهیخته باشگاه کرده است

رئیس واحد فیروزکوه نیز از همه دست اندرکاران این اجلاس چندروزه تشکر کرد و از جوانان پژوهشگر خواست که مایوس نشوند و دست از تلاش به دلیل کمبود‌ها و بی‌مهری‌ها نکشند.

رستمی شهر دانایی در واحد فیروزکوه را متعلق به همه جوانان علاقه‌مند و دانشمند دانست و تاکید کرد که امکانات شهر دانایی، تکنولوژی و رسانه متعلق به جوانان توانمند و دانشمند این کشور است.

در پایان از همه اندیشمندان حاضر در اجلاس با تقدیم لوح تشویق به عمل آمد.

تاريخ درج خبر:  05/05/1396
تعداد افراد آن لاين: 695   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13021273