دوشنبه 1 مرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
بازدید پژوهشگران سیرجان از پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب نیروی دریایی راهبردی ارتش

اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سما دانشگاه آزاد سیرجان و انجمن علمی مدیریت از پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب نیروی دریایی راهبردی ارتش با همکاری و میزبانی نیروی دریایی سیرجان بازدید کردند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد سیرجان گفت: اعضای انجمن علمی مدیریت و اعضای باشگاه پژوهشگران سما از سامانه های سیار آماده رسانی چابک، کارگاه تخصصی تعمیرات خودروهای سنگین، نیمه سنگین و سبک نیرو دریایی، بیمارستان مجهز 32 تختخوابی ولایت و موزه نیروی دریایی بازدید کردند.

بازدید اعضا باشگاه پزوهشگران از نیروی دریایی

دکتر فاطمه سیدابراهیمی با قدردانی از میزبانی و همکاری پایگاه نیرو دریایی سیرجان، بویژه ناخدا یکم شهرام منصوری مقدم فرمانده این واحد و صادق اقبالی ناوبان دوم اظهار کرد: در این بازدید دانش آموزان سما و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد در بخش کارگاه تخصصی تعمیر خودرو از کارگاه های مختلفی از جمله صافکاری، نقاشی، بنزین و بخش تعمیرات ماشین های سنگین و نیمه سنگین. سامانه سیار آماد رسانی چابک نفت، گاز بنزین، آشپزخانه و نانوایی مربوط به پایگاه بازدید کردند.

وی گفت: این امکانات علاوه بر زمان جنگ در مواقع بحرانی از جمله سیل، زلزله، آتش سوزی می تواند همزمان چهار منطقه را به طور کامل پوشش دهد و نیازهای مردم را در این مواقع بحرانی برطرف کند.

سیدابراهیمی افزود: بازدیدکنندگان از تجهیزات کامل بیمارستان ولایت واقع در این پایگاه هم بازدید کردند. استفاده از امکانات این بیمارستان علاوه بر پرسنل پایگاه برای عموم مردم سیرجان آزاد است. این بیمارستان علاوه بر بخش مجزای اورژانس، مجهز به اتاق عمل مردان، اتاق عمل زنان، دندانپزشکی، چشم پزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی و داروخانه است.

در پایان لوح یادبودی از سوی این فرماندهی به همه اعضا اعطا شد.

تاريخ درج خبر:  08/05/1396
تعداد افراد آن لاين: 727   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13021305