سه‌شنبه 6 فروردين 1398
   
 
Skip Navigation Links
دکتر راد با اشاره به سخنان ریاست عالی دانشگاه در جلسه مصاحبه با تعدادی از معرفی شدگان تصدی روسای باشگاه ها عنوان کرد: باید با استفاده از مدیریت دانش، حمایت مالی و گردش مالی مشکلات

با توجه به اتمام حکم برخی از روسای باشگاه ها و به منظور بررسي شرايط معرفي شدگان از سوي برخي از رؤساي واحدهای دانشگاهی به جهت انتصاب تعدادي از رؤساي باشگاه ها، جلسه كارگاه و مصاحبه در روز دوشنبه، بيست و هفتم آذر ماه 1396 با حضور آقايان؛ دكتر كريم زارع، مشاور رياست عالي دانشگاه در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دکتر راد، ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، معاونین و كارشناسان باشگاه و تعداد 30 تن از معرفي شدگان واجد شرايط در محل ستاد مركزي باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، برگزار شد.

در اين جلسه ابتدا دکتر کریم زارع با یادآوری سالروز شهادت آیت ا... مفتح و بزرگداشت روز وحدت حوزه و به تبيين جایگاه باشگاه در ایران و جهان و اهداف اين نشست پرداخت و توصيه‌هاي كاربردي و مهمي را براي معرفي شدگان تصدي رؤساي باشگاه ها برشمرد و سپس هر يك از مدعوين به معرفي خود پرداختند.

سپس دکتر آراسته راد با اشاره به بیانات ریاست عالی دانشگاه، اهداف جدید باشگاه را که همان از میان بردن مشکلات اقتصادی و بیکاری کشور می باشد را بیان کرد. دبير هيأت امناي باشگاه از شركت كنندگان خواست در راستاي تحقق بيانات رياست عالي دانشگاه، مبني بر اينكه باشگاه بایستی تلاش نماید تا مشکلات اقتصادی و بیکاری کشور را حل نماید، تلاش پيگير و مستمر داشته باشند.

ریاست باشگاه در بخش ديگري از سخنان خود اضافه کرد: متأسفانه اکنون فعالیت‌های اقتصادی کشور مناسب نیست، بنابراین نخبگان این باشگاه بایستی این مشکلات را با مدیریت دانش حل نمایند، بایستی با حمایت مالی و گردش مالی، تلاش کنیم فرهنگ دانش را جا بیاندازیم. دکتر راد افزود: ما باید با کمک شما و اعضای نخبه باشگاه و با اتکا به این موضوعات، مشکلات کشور را حل کنیم، ما الان اولویت‌های تحقیقاتی را گم‌کرده‌ایم و اگر این اولویت‌ها و اهداف خود را مشخص نمایم می‌توانیم به موفقیت امیدوار باشیم.   

در ادامه، كارشناسان باشگاه، هر یک به تشريح و توضيح موارد اجرائي در حوزه فعاليت خود پرداخته و به سؤالات حاضرين پاسخ دادند. سپس کلیه مدعوین به همراه ریاست باشگاه و معاونین و کارشناسان باشگاه از نمایشگاه باغ کتاب تهران و باغ علم نوجوان بازدید به عمل آوردند.

تاريخ درج خبر:  27/09/1396
تعداد افراد آن لاين: 82   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13614966