سه‌شنبه 6 فروردين 1398
   
 
Skip Navigation Links
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان خبر داد: برگزاری مسابقه برای شناسایی نخبگان بی‌مدرک
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مسابقه‌ای برای شناسایی نخبگان بی‌مدرک خبر داد.

دکتر حبیب آراسته‌راد به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری‌ آنا گفت: براساس دستور دکتر ولایتی و دکتر رهبر باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی ماموریت شناسایی نخبگان بی‌مدرک را برعهده گرفته است.

وی افزود: بر اساس این دستور باید این کارآفرینان برای حل مشکلات کشور شناسایی شود و باشگاه پژوهشگران حل مشکلات را براساس تخصص هر یک از این افراد به آنها بسپارد و در کنار آن نیز امکانات لازم را در اختیار این افراد قرار دهد.

راه‌اندازی سامانه‌ ثبت‌نام کارآفرینان بدون مدرک

سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی سامانه‌ای برای ثبت‌نام کارآفرینان بی‌مدرک خبر داد و افزود: این کارآفرینان در سامانه ثبت‌نام می‌کنند و بعد اسامی این کارآفرینان در اختیار صنایع مورد نیاز قرار می‌گیرد تا ارتباطات لازم به وجود آید و در پی آن مشکلات محول‌شده حل شود. باشگاه پژوهشگران به عنوان واسط صنایع و کارآفرینان مسائل را شناسایی و به کارآفرینان ارجاع می‌دهد.

آراسته‌راد گفت: همچنین بعد از شناسایی این افراد قصد داریم مسابقه‌ای برگزار کنیم، تا در این مسابقه این افراد توانایی خود را ارائه دهند، و در پی آن هم می‌توان موضوعات تخصصی را به افراد ارجاع داد. به زودی این مسابقه برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: از دیگر مشوق‌هایی که برای جذب کارآفرینان بی‌مدرک درنظر گرفته‌ایم مدیریت کسب و کار آنهاست، دراین زمینه نیز باشگاه پژوهشگران آنها را هدایت خواهد کرد تا بتوانند کاری متناسب با تخصص خود بیایند.
تاريخ درج خبر:  03/10/1396
تعداد افراد آن لاين: 32   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13614914